Yaz Okulu AKD

  • Avrupa Dil Portfolyosu standartlarına uygun olarak Yabancı ve Türk dil eğitmenlerle konuşma ağırlıklı derslerin gerçekleştiği programlardır.
  • Dil programlarına başlayan her kişi Avrupa Dil Pasaportu’nu alarak “kendi kendini değerlendirme” (self assessment) esasına dayanan bir sistemde dil öğrenme gelişimini uzman rehberleri eşliğinde takip eder.
  • 10 – 12 Kişilik butik sınıflarda eğitim imkanı sunuyoruz.
  • Ilkokul – Ortaokul – Lise ve Üniversite öğrencileri için ayrı ayrı seviyelerde ve yaş gruplarında sınıflarımız açılır ve devam eder.
  • 7 – 12 Yaş grubundaki öğrencilerimizde tam gün eğitim ve yarım gün eğitim imkanı sunuyoruz. Tam gün 11:00 – 16:00 saat aralığında olurken, yarım gün ise 11:00 – 14:00 saat aralığında devam edecektir.
  • Lise ve Üniversite sınıflarımıza dahil olan her öğrencimize 2 ay boyunca spor salonu üyeleği hediye edilecektir.
  • Yaz dönemi boyunca derslerin hemen sonrasında tüm seviyelerde ücretsiz CLUB aktivitesi imkanı sunuyoruz.

İlgi Çeken Materyaller

Özellikle çocuklar için dizayn edilmiştir

Multimedya

Çocuk öğrencilerin ilgisini çeker.

Oyunlar ve Şarkılar

Öğrenme ve eğlenme

Kalifiye Öğretmenler

Kadromuz alanında tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır.

Yaz Okulu

7-12 YAŞ JUNIOR YAZ OKULU

Junior eğitimlerinde en temel ilkemiz; çocuklara İngilizce’yi sevdirmektir.
Özellikle Yaz Okulu Programında eğitimler eğlence odaklı verilir. Böylelikle öğrenciler İngilizce eğlenmenin yanı sıra İngilizce düşünmeye ve İngilizce konuşmaya başlarlar.

Çocukların dil eğitimi alırken, sosyalleşmesinin öneminin bilincindeyiz. Öğrencilerimizin hem daha eğlenceli ders yapabilmesi, hem de edindikleri dili sosyal aktiviteler aracılığı ile kullanabilmeleri için, derslerimiz de müzik, drama, video izleme, oyunlar ve canlandırmalarla keyifli bir ortam sağlıyoruz.
Öğrencilerimizin eğitimlerini desteklemek amaçlı kitap, cd ve workbook’ların yanı sıra Vocabulary for Kids (kelime yapılarını içeren materyal) British Kids Story Time (Çocuklarımız için hazırlanan masallar), kısa film çalışmalarımız bulunmaktadır.
Junior Programımız 6 seviyeden oluşur. Yaz okulu bittiğinde öğrenci 1 kur ilerlenmiş olacaktır. Öğrenci kış okuluna devam edecekse, bir üst kurdan Kış Okuluna başlayaca

13-17 YAŞ LİSE YAZ OKULU ve ÜNİVERSİTE YAZ OKULU

Öğrencilerimiz yazılı ve sözlü olarak yapılan 2 aşamalı seviye tespit sınavı sonucunda seviye ve yaşlarına göre gruplandırılarak uygun sınıflara yerleştirilir. Haftada 4 gün ve günde 4 ders saati olmak üzere haftada 16 ders yapılır. Yaz dönemi boyunca toplam 160 ders saati eğitim verilerek 2 seviye ilerlenmiş olunur.

Lise ve Üniversite gruplarımızda Avrupa Birliği tarafından akredite edilen Dil Portfolyosu kullanılmaktadır. Bu sebeple C1 sertifikamız İngiltere ve Amerika ağırlıklı dünyada 300 civarı üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul görmektedir.

Kurslarımızda İngilizce dil eğitimi alan kişiler, Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar. Yaz okulu kapsamında Mykelime.com üyeliği ücretsiz olarak verilerek öğrencinin kurs dışında da İngilizce aktivite yapması sağlanır.

Yaz Okulunda eğitim gören öğrenci, kursumuzdaki clup aktivitelerine, sadece yaz süresince değil, süresiz olarak katılım hakkı kazanır.

Şuanda kurumun aktif öğrencisi olarak aldığım eğitimden çok memnunum gerek öğretmenler ve eğitim danışmanları güler yüzlü burası benim ikinci evim gibi diyebilirim.
Ertuğrul S
demo-attachment-1098-Mask-Group-2
Şu an C1 kurundayım. Yaklaşık 1 yıldır Amerikan kültürle birlikte eğitimime devam ediyorum. Eğitmenleri ve kurumda ki danışmanlar çok ilgili ve tecrübeli insanlar. Kurumda ki eğitmenlerin ders anlatış şekli ve enerjisi bizi daha fazla motive etti. Herşey için teşekkürler.
Gizem V
demo-attachment-1096-Mask-Group-3
Oglum 3 senedir egitim alıyor okulu için cok faydalı oldu cok memnun kaldık.
Verilen egitim den herşey için çok teşekkür ederiz
Gülcan A

Eğitim Danışmanı ile Görüş

40% Offer (formidable)

Yaz Okulu Seviye Tespit Sınavı

Loading