Rusça Eğitim AKD

Rusça eğitim programı Amerikan Kültür’ün alanında uzman, ana dili rusça olan öğretmenleri ile verilmektedir. Tamamen teknolojik donanımlara sahip sınıflarımızda ister Özel Ders olarak, dilerseniz de online olarak verilmektedir. Amerikan Kültür öğrencilerin en hızlı ve anlaşılır bir şekilde rusça öğrenmelerini sağlamaktadır.

Kalifiye Öğretmenler

Gelişiminize yardım edilir.

Öğrenci Sayısı Sınırlı Sınıflar

Öğretmen öğrenci iletişimi daha fazladır.

Yerleştirme Testi

Seviyenizi tespit eder.

İlerleme Testler

Gelişiminizden emin olunur

Rusça Eğitim

EĞİTİM HAKKINDA

Rusya’nın Uluslararası pazarda etkinliğin artmasından dolayı Rusça fazlasıyla önem kazanmıştır. Rusça eğitimleri Hafta içi, hafta sonu, sabah ve akşam, öğrencilerin istediği saatlere özel olarak eğitim programı hazırlanmaktadır. Rusça Kursu, özel ders olarak verilmektedir. Dilerseniz Online Rusça Dersi de alabilirsiniz. Sancaktepe Amerikan Kültür Rusça Kursu, modern yöntemler ile öğrencilerin gelişimleri takip edilerek, eksiklikler hızlı bir şekilde giderilerek öğrencilerin Rusça yetkinliğini en üst seviyelere çıkartmaktadır. Rusça Yabancı Dil Eğitimlerinde 6 Seviye bulunmaktadır. A1-A2, B1-B2, C1-C2 A1-A2 Başlangıç seviyesi, B1-B2 Orta seviye, C1-C2 İleri seviye olarak kabul edilir.

EĞİTİM PROGRAMI

Rusça Eğitimine başlamadan önce Rusça Kursu online ve ücretsiz seviye tespit sınavı’na girerek seviyeniz belirlenir. Seviye tespit sınavımızı çok kısa sürede bitirdikten sonra seviyenize uygun bir eğitim programı planlanır. Rusça kursu eğitim programınızda seviyenize göre alacağınız kur sayısında ders saatleriniz belirlenecektir. 1 Kur genelde 80 dersten oluşmaktadır. 1 Kur Rusça Eğitimi ortalama 2 ay sürmektedir. Aldığınız eğitim süresince ücretsiz aktiveler ve birçok Amerikan Kültür kaynağından ücretsiz faydalanacaksınız. Amerikan Kültür olarak tüm eğitimlerimizde programlarımıza uyan öğrencilerimize öğrenme garantisi sunmaktayız.

KİMLER KATILMALI

Rusça dünya üzerinde çince, ingilizce ve ispanyolcadan sonra en çok konuşulan yabancı dil olarak bilinmektedir. Rusça, dünyada 260 milyondan fazla kişinin konuştuğu bir dildir. Rusya’nın Uluslararası pazarda etkinliğin artmasından dolayı Rusça fazlasıyla önem kazanmıştır. Herşeyden önemlisi bir lisan bir insan sözüyle yola çıkarak dünyada en çok konuşulan dillerden biri olan rusça ile kendinizi dünyaya açabilirsiniz.

SERTİFİKA

Amerikan Kültür Rusça programına katılan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun eğitim aldığını kanıtlayan belgeye sahip olurlar.

Şuanda kurumun aktif öğrencisi olarak aldığım eğitimden çok memnunum gerek öğretmenler ve eğitim danışmanları güler yüzlü burası benim ikinci evim gibi diyebilirim.
Ertuğrul S
demo-attachment-1098-Mask-Group-2
Şu an C1 kurundayım. Yaklaşık 1 yıldır Amerikan kültürle birlikte eğitimime devam ediyorum. Eğitmenleri ve kurumda ki danışmanlar çok ilgili ve tecrübeli insanlar. Kurumda ki eğitmenlerin ders anlatış şekli ve enerjisi bizi daha fazla motive etti. Herşey için teşekkürler.
Gizem V
demo-attachment-1096-Mask-Group-3
Oglum 3 senedir egitim alıyor okulu için cok faydalı oldu cok memnun kaldık.
Verilen egitim den herşey için çok teşekkür ederiz
Gülcan A

Eğitim Danışmanı ile Görüş

40% Offer (formidable)