İspanyolca Eğitim AKD

İspanyolca eğitim programı Amerikan Kültür’ün alanında uzman, ana dili ispanyolca olan öğretmenleri ile verilmektedir. Tamamen teknolojik donanımlara sahip sınıflarımızda ister Özel Ders olarak, dilersenizde online olarak verilmektedir. Amerikan Kültür öğrencilerin en hızlı ve anlaşılır bir şekilde ispanyolca öğrenmelerini sağlamaktadır.

Kalifiye Öğretmenler

Gelişiminize yardım edilir.

Öğrenci Sayısı Sınırlı Sınıflar

Öğretmen öğrenci iletişimi daha fazladır.

Yerleştirme Testi

Seviyenizi tespit eder.

İlerleme Testler

Gelişiminizden emin olunur

İspanyolca Eğitim

EĞİTİM HAKKINDA

İspanyolca Dünya’nın 22 ülkesinde konuşulmaktadır. 400 milyon kişinin anadili olarak ispanyolca konuştuğu ve yaklaşık 500 milyon kişinin ispanyolca bildiği bilinmektedir. İspanyolca eğitimleri Hafta içi, hafta sonu, sabah ve akşam, öğrencilerin istediği saatlere özel olarak eğitim programı hazırlanmaktadır. İspanyolca Kursu, özel ders olarak verilmektedir. Dilerseniz Online İspanyolca Dersi de alabilirsiniz. Amerikan Kültür İspanyolca Kursu, modern yöntemler ile öğrencilerin gelişimleri takip edilerek, eksiklikler hızlı bir şekilde giderilerek öğrencilerin İspanyolca yetkinliğini en üst seviyelere çıkartmaktadır. İspanyolca Yabancı Dil Eğitimlerinde 6 Seviye bulunmaktadır. A1-A2, B1-B2, C1-C2 A1-A2 Başlangıç seviyesi, B1-B2 Orta seviye, C1-C2 İleri seviye olarak kabul edilir.

EĞİTİM PROGRAMI

İspanyolca Eğitimine başlamadan önce İspanyolca Kursu online ve ücretsiz seviye tespit sınavı’na girerek seviyeniz belirlenir. Seviye tespit sınavımızı çok kısa sürede bitirdikten sonra seviyenize uygun bir eğitim programı planlanır. İspanyolca kursu eğitim programınızda seviyenize göre alacağınız kur sayısında ders saatleriniz belirlenecektir. 1 Kur genelde 80 dersten oluşmaktadır. 1 Kur eğitim ortalama 2 ay sürmektedir. Aldığınız eğitim süresince ücretsiz aktiveler ve birçok Amerikan Kültür kaynağından ücretsiz faydalanacaksınız. Amerikan Kültür olarak tüm eğitimlerimizde programlarımıza uyan öğrencilerimize öğrenme garantisi sunmaktayız.

KİMLER KATILMALI

İspanyolca Dünya’nın 22 ülkesinde konuşulmaktadır. 400 milyon kişinin anadili olarak ispanyolca konuştuğu ve yaklaşık 500 milyon kişinin ispanyolca bildiği bilinmektedir. Bu kadar farklı ülkede insanların bu dili konuşması her anlamda ispanyolcanın önemini artırmaktadır. Herşeyden önemlisi bir lisan bir insan sözüyle yola çıkarak dünyada en çok konuşulan dillerden biri olan ispanyolca ile kendinizi dünyaya açabilirsiniz.

SERTİFİKA

Amerikan Kültür İspanyolca programına katılan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun eğitim aldığını kanıtlayan belgeye sahip olurlar.

Şuanda kurumun aktif öğrencisi olarak aldığım eğitimden çok memnunum gerek öğretmenler ve eğitim danışmanları güler yüzlü burası benim ikinci evim gibi diyebilirim.
Ertuğrul S
demo-attachment-1098-Mask-Group-2
Şu an C1 kurundayım. Yaklaşık 1 yıldır Amerikan kültürle birlikte eğitimime devam ediyorum. Eğitmenleri ve kurumda ki danışmanlar çok ilgili ve tecrübeli insanlar. Kurumda ki eğitmenlerin ders anlatış şekli ve enerjisi bizi daha fazla motive etti. Herşey için teşekkürler.
Gizem V
demo-attachment-1096-Mask-Group-3
Oglum 3 senedir egitim alıyor okulu için cok faydalı oldu cok memnun kaldık.
Verilen egitim den herşey için çok teşekkür ederiz
Gülcan A

Eğitim Danışmanı ile Görüş

40% Offer (formidable)