Almanca Eğitim AKD

Almanca eğitim programı Amerikan Kültür’ün alanında uzman, ana dili almanca olan öğretmenleri ile verilmektedir. Tamamen teknolojik donanımlara sahip sınıflarımızda Özel Ders olarak, öğrencilerin en hızlı ve anlaşılır bir şekilde almanca öğrenmelerini sağlamaktadır.

Kalifiye Öğretmenler

Gelişiminize yardım edilir.

Öğrenci Sayısı Sınırlı Sınıflar

Öğretmen öğrenci iletişimi daha fazladır.

Yerleştirme Testi

Seviyenizi tespit eder.

İlerleme Testler

Gelişiminizden emin olunur

Almanca Eğitim

EĞİTİM HAKKINDA

Almanca eğitimleri Hafta içi, hafta sonu, sabah ve akşam, öğrencilerin istediği saatlere özel olarak eğitim programı hazırlanmaktadır. Almanca Kursu, özel ders olarak verilmektedir. Amerikan Kültür Almanca Kursu, modern yöntemler ile öğrencilerin gelişimleri takip edilerek, eksiklikler hızlı bir şekilde giderilerek öğrencilerin Almanca yetkinliğini en üst seviyelere çıkartmaktadır. Ayrıca Almanya’da yaşamak isteyenler için Aile Birleşimi Sınavına özel eğitim verilmektedir. Almanya’da yaşamak isteyenler belirli seviyede Almanca konuşabildiğini belgelemesi gerekmektedir.

EĞİTİM PROGRAMI

Almanca Eğitimine başlamadan önce Almanca Kursu online ve ücretsiz seviye tespit sınavı’na girerek seviyeniz belirlenir. Seviye tespit sınavımızı çok kısa sürede bitirdikten sonra seviyenize uygun bir eğitim programı planlanır. Almanca kursu eğitim programınızda seviyenize göre alacağınız kur sayısında ders saatleriniz belirlenecektir. 1 Kur genelde 80 dersten oluşmaktadır. 1 Kur Almanca Eğitimi ortalama 2 ay sürmektedir. Aldığınız eğitim süresince ücretsiz aktiveler ve birçok Amerikan Kültür kaynağından ücretsiz faydalanacaksınız. Amerikan Kültür olarak tüm eğitimlerimizde programlarımıza uyan öğrencilerimize öğrenme garantisi sunmaktayız. Almanca Yabancı Dil Eğitimlerinde 6 Seviye bulunmaktadır. A1-A2, B1-B2, C1-C2 A1-A2 Başlangıç seviyesi, B1-B2 Orta seviye, C1-C2 İleri seviye olarak kabul edilir.

KİMLER KATILMALI

Almanca Avrupa Birliği ülkelerinde ingilizceden sonra en çok konuşulan yabancı dil olarak bilinmektedir. Almanca, dünyada 100 milyondan fazla kişinin konuştuğu bir dil. Ayrıca sanayisi ve çalışma olanakları gelişmiş bir ülkedir. Herşeyden önemlisi bir lisan bir insan sözüyle yola çıkarak dünyada en çok konuşulan dillerden biri olan almanca ile kendinizi dünyaya açabilirsiniz.

SERTİFİKA

Amerikan Kültür Almanca programına katılan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar.

Şuanda kurumun aktif öğrencisi olarak aldığım eğitimden çok memnunum gerek öğretmenler ve eğitim danışmanları güler yüzlü burası benim ikinci evim gibi diyebilirim.
Ertuğrul S
demo-attachment-1098-Mask-Group-2
Şu an C1 kurundayım. Yaklaşık 1 yıldır Amerikan kültürle birlikte eğitimime devam ediyorum. Eğitmenleri ve kurumda ki danışmanlar çok ilgili ve tecrübeli insanlar. Kurumda ki eğitmenlerin ders anlatış şekli ve enerjisi bizi daha fazla motive etti. Herşey için teşekkürler.
Gizem V
demo-attachment-1096-Mask-Group-3
Oglum 3 senedir egitim alıyor okulu için cok faydalı oldu cok memnun kaldık.
Verilen egitim den herşey için çok teşekkür ederiz
Gülcan A

Eğitim Danışmanı ile Görüş

40% Offer (formidable)